Ansatte

Vågan kulturskoles ansatte sesongen 2019/2020

Klikk for stort bilde

Simen I. Vangen

Rektor og slagverkpedagog

simen.vangen@vagan.kommune.no

 

Markus Dvergastein

Stedfortreder rektor, gitarpedagog, bandinstruktør, teorilærer

markus.dvergastein@vagan.kommune.no

 

Elise Westerlund

Stryk- og pianopedagog, ensembleleder

elise.westerlund@vagan.kommune.no

 

Vegard Sandbukt

Messingpedagog, korpsdirigent

Vegard.Sandbukt@vagan.kommune.no

 

Hege Hov

Sangpedagog og kordirigent

Hege.Steenhoff.Hov@vagan.kommune.no

 

Viktoria Atanasova

Pianopedagog, akkompagnatør og korpsdirigent

viktoria.atanasova@vagan.kommune.no

 

Trine Eilertsen

Messingpedagog, korpsdirigent (i permisjon)

trine.eilertsen@vagan.kommune.no

 

Nina Jo Melbøe

Kunstpedagog

ninjomel@gmail.com

 

Jonas Nygaard Falch

Drama- og gitarlærer

jonasfalch@gmail.com

 

Regine Gjernes

Dansepedagog

reginegjernes@gmail.com