Ansatte

Vågan kulturskoles ansatte sesongen 2019/2020

Klikk for stort bilde

Simen I. Vangen

Rektor og slagverkpedagog

simen.vangen@vagan.kommune.no

 

Trine Eilertsen

Stedfortreder rektor, messingpedagog, korpsdirigent

trine.eilertsen@vagan.kommune.no

 

Elise Westerlund

Stryk- og pianopedagog, ensembleleder

elise.westerlund@vagan.kommune.no

 

Ingvild Kjæstad Sæterli

Treblåspedagog, korpsdirigent, blåsekarusell

ingvild.kjaestad.saeterli@vagan.kommune.no

 

Markus Dvergastein

Gitarpedagog, bandinstruktør, teorilærer

markus.dvergastein@vagan.kommune.no

 

Hege Hov

Sangpedagog

Hege.Steenhoff.Hov@vagan.kommune.no

 

Viktoria Atanasova

Pianopedagog, akkompagnatør

viktoria.atanasova@vagan.kommune.no

 

Julia Gåsvær

Messingpedagog, korpsdirigent, blåsekarusell

 
 

Nina Jo Melbøe

Kunstpedagog

ninjomel@gmail.com

 

TBA

Dramapedagog

 

 

Regine Gjernes

Dansepedagog

reginegjernes@gmail.com